RUN4FUN 2019

Mateřská škola děkuje všem, kteří jste si našli čas a nenechali si sebrat chuť a odhodlání pomoci dobré věci. Pomohli jste nám získat prostředky na nákup nových pomůcek pro děti. Investujete do vzdělávání dětí. Pomáháte nám vést děti ke zdravému životnímu stylu.

Děti z mateřské školy budou mít opět štědré Vánoce

I v letošním roce najdou děti pod vánočním stromečkem kvalitní hračky a didaktické pomůcky. Čeká je překvapení v podobě hudební produkce u příležitosti Rozsvěcení vánočního stromečku.

Velice děkujeme za sponzorské dary:

  • firmě Kovoobrábění Neschner s.r.o.
  • družstvu STAVLAR
  • firmě ZÁVESKÝ a spol, spol. s.r.o.
  • firmě Linea podlahy, s.r.o.

Je výhra mít šikovné tatínky z řad rodičů

Velice děkujeme panu Fafejtovi za vyrobení dveří do nové ložnice.

Dětské knížky se konečně dočkaly důstojného místa, děkujeme panu Fafejtovi za krásnou nástěnnou knihovnu.

Prostředí školy je pro děti důležité

Děkujeme panu Tomášovi Zítovi a jeho společnosti Tepora group, s. r. o. za nákup magnetických tabulí. Stěnu třídy zdobí majestátný strom a hernu hrad s dvěmi věžemi. Kdo z nás si v dětství nepředstavoval, že se alespoň na okamžik stane princeznou, králem či rytířem?

Vychovávat děti k lásce k přírodě je důležité

Velice děkujeme zřizovateli mateřské školy, za finanční podporu akce pořádané u příležitosti Dne Země. Děkujeme všem rodičům, kteří byli u toho s námi a dali možnost dětem zažít něco nevšedního. Doufáme, že vkusně osázené záhony budou dělat radost i ostatním lidem v obci a stanou se důkazem, že nejsme k našemu prostředí lhostejní.